Sve opklade uživo
Scoreboards
Statistika
36'   Real Madrid: 1. Žuti karton
35'   FC Echallens Region: 2. Žuti karton
34'   1.SK Prostejov: 4. Korner
81'  Ipswich Town
3. Korner
79'  Hammarby IF
6. Korner
76'  Stargard Szczecinski
3. Korner
35'  Botev Plovdiv
2. Žuti karton
79'  Liverpool FC
1. Žuti karton
80'  Karlstad BK
2:2
35'  Royal Excelsior Virton
5. Korner
36'  Real Madrid
1. Korner
Fudbal
Fudbal
Tip  
Preostalo vreme  
Sledeći gol  
Gol. od sada   
England
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
80'
Norwich City
3:0
Newcastle United
0.5
+47
Stadion
81'
Brighton
1:1
West Ham United
0.5
+43
Stadion
80'
Southampton FC
0:2
Liverpool FC
0.5
+55
Stadion
80'
Everton FC
1:0
Watford
0.5
+50
Stadion
78'
Aston Villa
1:2
AFC Bournemouth
0.5
+46
Stadion
81'
Nottingham Forest
3:0
Birmingham City
0.5
+34
Stadion
74'
Swansea City
3:2
Preston North End
0.5
+29
Stadion
75'
Bristol City
2:0
Queens Park Rangers
0.5
+34
Stadion
77'
Stoke City
2:2
Derby County
0.5
+31
Stadion
79'
Wigan Athletic
0:2
Leeds United
+8
Stadion
79'
Blackburn Rovers
1:0
Middlesbrough FC
0.5
+35
Stadion
77'
Millwall
1:0
Sheffield Wednesday
0.5
+35
Stadion
77'
Brentford FC
1:1
Hull City
0.5
+28
Stadion
76'
Luton Town
1:2
West Bromwich Albion
0.5
+31
Stadion
72'
Barnsley
2:1
Charlton Athletic
0.5
+34
Stadion
81'
Peterborough United
2:1
Ipswich Town
0.5
+6
Stadion
77'
Blackpool
2:1
Oxford United
+
Spain
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
37'
Celta de Vigo
0:1
Real Madrid
1.5
+121
 
1. poluvreme
0.5
 
Brazil
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
78'
Sao Bento SP
1:1
Parana Clube PR
0.5
+28
France
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
8'
FC Nantes
0:0
Olympique Marseille
2.5
+77
 
1. poluvreme
0.5
 
Switzerland
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
80'
SC YF Juventus
0:2
FC Winterthur
0.5
+25
Stadion
36'
FC Echallens Region
0:1
Servette FC
2.5
+30
 
1. poluvreme
0.5
 
Austrija
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
38'
SKN St. Polten
0:1
RB Salzburg
+
 
1. poluvreme
 
Stadion
38'
Wolfsberger AC
1:0
Mattersburg
2.5
+53
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
37'
LASK Linz
0:0
WSG Wattens
1.5
+54
 
1. poluvreme
0.5
 
Portugal
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
7'
Moreirense FC
0:0
Gil Vicente FC
2.5
+55
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
36'
UD Oliveirense
0:0
SC Covilha
1.5
+27
 
1. poluvreme
0.5
 
Belgium
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
36'
Lommel Utd.
0:0
Royal Excelsior Virton
1.5
+42
 
1. poluvreme
0.5
 
Argentina
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
36'
CA Brown de Adrogue
0:0
Atletico de Rafaela
 
 
1. poluvreme
 
Sweden
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
80'
Hammarby IF
2:0
GIF Sundsvall
0.5
+32
Stadion
78'
Syrianska FC
3:3
Norrby IF
0.5
+18
Stadion
82'
Örgryte IS
1:1
Mjallby AIF
0.5
+24
Stadion
81'
Vasalunds IF
2:2
Karlstad BK
0.5
+16
Finland
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
83'
FF Jaro
4:1
EIF
0.5
+11
Czech Republic
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
37'
1 FC Slovacko
0:0
1 FK Pribram
1.5
+48
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
33'
SFC Opava
0:0
FC Fastav Zlin
1.5
+48
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
36'
SK Lisen
0:0
Slavoj Vysehrad
1.5
+38
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
35'
MFK Vitkovice
0:1
1.SK Prostejov
1.5
+36
 
1. poluvreme
0.5
 
Slovenia
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
35'
NK Tabor Sezana
0:0
NK Triglav Kranj
1.5
+41
 
1. poluvreme
0.5
 
Poland
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
7'
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznan
2.5
+49
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
77'
Stargard Szczecinski
1:3
GKS Katowice
0.5
+15
Stadion
38'
Gryf Wejherowo
0:0
Resovia Rzeszow
1.5
+29
 
1. poluvreme
0.5
 
Stadion
35'
ZKS Stal Rzeszow
0:0
Lech II Poznan
1.5
+29
 
1. poluvreme
0.5
 
Romania
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
35'
ACS Poli Timisoara
0:0
Daco-Getica Bucuresti
1.5
+31
 
1. poluvreme
0.5
 
Bulgaria
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
36'
Beroe
0:0
Botev Plovdiv
1.5
+41
 
1. poluvreme
0.5
 
Ukraine
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
77'
SFC Desna Chernihiv
0:0
Kolos Kovalivka
0.5
+30
Hungary
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
37'
Debreceni VSC
2:1
Zalaegerszeg TE
1.5
+34
 
1. poluvreme
0.5
 
Latvia
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
38'
BFC Daugavpils
0:1
Spartaks Jurmala
1.5
+32
 
1. poluvreme
0.5
 
Northern Ireland
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
81'
Linfield FC
2:3
Coleraine FC
0.5
+10
Stadion
80'
Larne FC
2:4
Ballymena United FC
0.5
+18
Stadion
79'
Institute FC
0:1
Carrick Rangers FC
0.5
+25
Stadion
78'
Ballinamallard United FC
0:1
Ards FC
0.5
+20
Bosnia & Herzegovina
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
8'
FK Velez Mostar
0:0
NK Siroki Brijeg
2.5
+31
 
1. poluvreme
0.5
 
Faroe Islands
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
82'
B36 Torshavn
3:1
Tb/Fc Suduroy/Royn
0.5
+9
Germany Amateur
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
74'
Lokomotive Leipzig
3:2
Energie Cottbus
0.5
+10
Turkey Amateur
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
81'
Goztepe U19
1:2
Antalyaspor U19
0.5
+9
Austria Amateur
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadion
36'
USK Anif
1:2
SV Kuchl
+
 
1. poluvreme
 
Košarka
Košarka
Tip  
Poluvreme  
Hendikep  
Ukupno poena   
International
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Mesto
2/4
Italy
27:33
Srbija
13.5:0
148.5
+36
Mesto
2/4
Romania
41:23
Cyprus
0:22.5
154.5
+11
Tenis
Tenis
Tip  
Osvojen set  
Rezultat u setu  
Ukupno setova   
WTA
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Teniski teren
Prekid zbog ozljede
1.Set
Barty, A.
0:0
Kuznetsova, S.
 
2 : 5
 
+
Teniski teren
3.Set
Golubic, V.
1:1
Sharma, A.
 
0 : 0
 
+12
Teniski teren
1.Set
Zhu, Lin
0:0
Parmentier, P.
 
0 : 0
 
2.5
+15
Challenger
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Teniski teren
Sousa, P.
0:0
Taberner, C.
 
3 : 4
 
2.5
+12
Teniski teren
1.Set
Gabashvili/Gomez-Her.
0:0
Miedler/Weissborn
 
5 : 2
 
2.5
+13
Teniski teren
1.Set
O'Connell, Christopher
0:0
Piros, Z.
 
2 : 3
 
2.5
+15
Hokej na ledu
Hokej na ledu
Tip  
Ko osvaja trećinu?  
Sledeći gol  
Goals overall   
Internacional
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Mesto
3/3
CSK VVS Samara
1:4
Bars
+
Mesto
2.P
Dizel Penza
4:0
Buran Voronezh
6.5
+10
Mesto
2/3
Cologne Haie
1:2
EC Graz 99ers
5.5
+9
Odbojka
Odbojka
Tip  
Osvojen set  
Rezultat u setu  
Poeni u setu  
International
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Mesto
3.Set
Italy (Ž)
0:2
Croatia (Ž)
 
9 : 16
 
41.5
+9
Stoni tenis
Stoni tenis
Tip  
Osvojen set  
Rezultat u setu  
Ukupno poena   
International
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Mesto
5.Set
Chuang, Chih-Yuan
2:2
Freitas, Marcos
 
8 : 4
 
110.5
+
 
Predstojeće
6h
24h
Svi
Top
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Tip  
PV / Set / Trećina  
Više / Manje   
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
11:00
Pogon Siedlce
Fudbal
MKS Znicz Pruszkow
 
11:30
KS Legionovia Leg.
Fudbal
Rks Garbarnia Krakow
KS Legionovia Leg. - Rks Garbarnia Krakow
 
11:30
Pianese
Fudbal
AC Pistoiese
 
11:30
Mizutani, Jun
Stoni tenis
Aruna, Quadri
 
11:40
Blom M / De Groot Y
Odbojka na plaži
Lemmens T / Ver Eecke A
2.5
+2
11:40
Ishijima Gottsu Y / Shiratori K
Odbojka na plaži
Shustrov P / Gusev A
2.5
+2
11:45
FC Minsk
Fudbal
Torpedo Zhodino
2.5
+2
12:00
GD Estoril Praia U19
Fudbal
SG Sacavenense U19
2.5
+2
12:00
AC Taverne
Fudbal
SC Kriens
3.5
+11
12:00
Зенит
Fudbal
FC Akhmat Grozny
2.5
+40
12:00
KV Kortrijk
Fudbal
Anderlecht
2.5
+40
12:00
Racing Santander
Fudbal
Malaga CF
1.5
+39
12:00
Parnu JK Vaprus
Fudbal
JK Tallinna Kalev II
4.5
+2
12:00
FCI Levadia
Fudbal
Paide
3.5
+29
12:00
Degerfors IF
Fudbal
Trelleborgs FF
2.5
+29
12:00
Parma Calcio
Fudbal
Venezia
2.5
+3
12:00
FC Spartak Trnava
Fudbal
AS Trencin
2.5
+20
12:00
CD Lugo
Fudbal
UD Extremadura
2.5
+40
12:00
Deportes Magallanes
Fudbal
Union San Felipe
2.5
+2
12:00
Odds BK
Fudbal
Rosenborg BK
2.5
+40
12:00
Bytovia Bytow
Fudbal
ZKS Stal Stalowa Wola
2.5
+2
12:00
Fratangelo, B.
Tenis
Melzer, J.
2.5
+4
12:00
Baadi, T.
Tenis
Gojo, B.
2.5
+4
12:00
Kirchheimer, S.
Tenis
Krawietz, K.
2.5
+4
12:00
Potapova, A.
Tenis
Yang, Zhaoxuan
2.5
+4
12:00
Osuigwe, W.
Tenis
Di Lorenzo, Franc.
2.5
+8
12:00
Brazil
Košarka
Montenegro
155.5
+1
12:05
Club Atletico Atlanta
Fudbal
Independiente Rivadavia
1.5
+2
12:05
Sweat B / Walsh Jennings K (Ž)
Odbojka na plaži
Antunes T D R / Lima T (Ž)
2.5
+2
12:15
Genclerbirligi Sk
Fudbal
Rizespor
2.5
+90
12:15
Fatih Karagumruk
Fudbal
Bursaspor
2.5
+19
12:20
Gu Y / Mu Z
Stoni tenis
Hirano M / Shibata S
 
12:30
VVV Venlo
Fudbal
Ajax Amsterdam
3.5
+63
12:30
Manchester City
Fudbal
Tottenham Hotspur
3.5
+101
12:30
Borussia Mönchengladbach
Fudbal
FC Schalke 04
2.5
+102
12:30
O`Higgins
Fudbal
Deportes Iquique
2.5
+43
12:30
ADO Den Haag
Fudbal
Sparta Rotterdam
3.5
+50
13:00
Valencia CF
Fudbal
Real Sociedad
2.5
+100
13:00
MSK Zilina
Fudbal
FC Nitra
3.5
+19
13:00
NK Varazdin
Fudbal
NK Lokomotiva Zagreb
2.5
+40
13:00
Senica
Fudbal
MFK Ruzomberok
2.5
+20
13:00
Skf Sered
Fudbal
SK Slovan Bratislava
2.5
+20
13:00
UD Almeria
Fudbal
Albacete Balompie
2.5
+40
13:00
Zlate Moravce
Fudbal
Pohronie
2.5
+20
13:00
PKS Olimpia Elblag
Fudbal
Widzew Lodz
2.5
+2
13:00
Durasovic, V.
Tenis
Lestienne, C.
2.5
+3
13:00
Gasquet, R.
Tenis
Goffin, D.
2.5
+8
13:00
Eriksson, M.
Tenis
Jahn, J.
2.5
+3
13:05
NY Yankees
Bejzbol
CLE Indians
9.5
NY Yankees - CLE Indians
+16
13:10
Uda Y / Yoshimura K
Stoni tenis
Jeoung Y / Lee S
 
13:30
Ferencvarosi TC
Fudbal
Kaposvari Rakoczi FC
2.5
+29
13:30
Ujpest FC
Fudbal
Paksi FC
2.5
+29
13:30
Bohemians 1905
Fudbal
SK Sigma Olomouc
2.5
+39
13:30
Mezokovesd SE
Fudbal
Puskas Akademia FC
2.5
+29
13:30
FC Vitosha Bistrica
Fudbal
Levski Sofia
2.5
+29
13:30
MOL Vidi FC
Fudbal
Diosgyori VTK
2.5
+29
13:30
Budapest Honved FC
Fudbal
Kisvarda FC
2.5
+29
13:30
Grcka
Košarka
Turkey
152.5
+36
13:35
PIT Pirates
Bejzbol
CHI Cubs
10.5
PIT Pirates - CHI Cubs
+15
14:00
Belenenses
Fudbal
Benfica Lisbon
3.5
+49
14:00
FC Metz
Fudbal
AS Monaco
2.5
+73
14:00
SC Amiens
Fudbal
Lille OSC
2.5
+73
14:00
RCD Mallorca
Fudbal
SD Eibar
2.5
+101
14:00
KV Mechelen
Fudbal
Cercle Brugge
2.5
+40
14:00
Jagiellonia
Fudbal
KS Gornik Zabrze
2.5
+39
14:00
FC Girondins Bordeaux
Fudbal
Montpellier HSC
2.5
+72
14:00
Sepsi OSK
Fudbal
CFR Cluj
2.5
+39
14:00
Central Espanol FC
Fudbal
Deportivo Maldonado
2.5
+5
14:00
GKS Jastrzebie Zdroj
Fudbal
GKS Belchatow
2.5
+29
14:00
Cerro Largo FC
Fudbal
CA Cerro
2.5
+40
14:00
Nacional Montevideo
Fudbal
Ca River Plate (Uru)
2.5
+40
14:00
CA Fenix
Fudbal
Plaza Colonia CD
2.5
+40
14:00
Olympique Nimes
Fudbal
OGC Nice
2.5
+73
14:00
Danubio FC
Fudbal
CA Boston River
2.5
+40