Tüm canlı bahisler
Skorbordlar
İstatistikler
64'   North S. Mariners FC: 1:1
62'   Rydalmere Lions FC: 2. Kırmızı kart
58'   Rydalmere Lions FC: 2. Sarı kart
53'  North S. Mariners FC
1. Sarı kart
45'+2  Altona Magic SC
2. Sarı kart
45'  Altona Magic SC
5. Köşe vuruşu
48'  North S. Mariners FC
4. Köşe vuruşu
47'  North S. Mariners FC
3. Köşe vuruşu
41'  Altona Magic SC
4. Köşe vuruşu
40'  Altona Magic SC
3. Köşe vuruşu
37'  Grulla Morioka
1:0
Futbol
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Geri kalan süre   
Avustralya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
Devre
South Melbourne
1:0
Altona Magic SC
1.5
+19
Stadyum
68'
North S. Mariners FC
1:1
Rydalmere Lions FC
1.5
+17
Rusya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
2'
Luch Vladivostok
0:0
Fakel Voronezh
+
Japonya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
Devre
Grulla Morioka
1:0
Fukushima United FC
1.5
+19
Basketbol
Basketbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan   
Tayland
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
3/4
Hitech
77:48
Bangkok Tiger Thunder
0:42.5
192.5
+11
Avustralya Futbolu
Avustralya Futbolu
Match odds  
Quarter  
Handicap  
Points overall   
Avustralya
1
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
3/4
Greater Western Sydney
64:64
Western Bulldogs
0:4.5
200.5
+17
Yer
1/4
Hawthorn Hawks
25:2
Gold Coast Suns
0:67.5
160.5
+25
Badminton
Badminton
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Toplam puan   
Uluslararası
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
2.Set
Marwah N V / Syaikah P
0:1
Takahata Y/Sakur A
 
10 : 7
 
107.5
+4
 
Yaklaşan
6h
24h
Hepsi
Top
Futbol
Basketbol
Tenis
Voleybol
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre   
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
03:00
Perth Glory FC Gençler
Futbol
Cockburn City
3.5
+34
03:15
Erdmann J / Winter S
Plaj voleybolu
Glucklederer F / Kuhlborn J
2.5
+8
03:15
Poniewaz B / Poniewaz D
Plaj voleybolu
Dollinger A / Kulzer S
2.5
+10
03:30
Shanxi Xindu
Futbol
Baoding Rongda
3.5
+4
04:00
Van Driel E/Sch. R (K)
Plaj voleybolu
Galindo A / Galindo C (K)
2.5
+2
04:00
He, Zhuojia
Masa tenisi
Wu, Yang
 
04:30
Austria Lustenau
Futbol
Grazer
2.5
+40
04:30
FC Petrzalka 1898
Futbol
Ruzemberok (A)
2.5
+2
04:30
Izlanda U19
Hentbol
Ispanya U19
54.5
+3
04:30
Klinke L / Kotzan L-S (K)
Plaj voleybolu
Gernert M / Kiesling E (K)
2.5
+2
04:30
Behrens K / Tillmann C (K)
Plaj voleybolu
Behlen A / Krohn A (K)
2.5
+2
04:45
Uhlenhorster Paloma
Futbol
Wandsbeker TSV Concordia
3.5
+2
04:50
Chen, Xingtong
Masa tenisi
Ito, Mima
 
05:00
Matsumoto Yamaga
Futbol
Nagoya Grampus
2.5
+31
05:00
McGill, Anthony
Snooker
Zifan, Chen
+3
05:00
Wilson, Gary
Snooker
Jones, Jak
+3
05:00
Catry M / Vandesteene E (K)
Plaj voleybolu
Olsen Koellner C / Norager Bisgaard S (K)
2.5
+2
05:30
Balestier Khalsa FC
Futbol
Geylang United FC
2.5
+28
05:30
Young Lions
Futbol
Hougang United FC
2.5
+28
05:30
Tampines Rovers FC
Futbol
Albirex Niigata FC
3.5
+28
05:40
Harimoto, Tomokazu
Masa tenisi
Freitas, Marcos
 
06:00
Gamba Osaka
Futbol
Iwata Jubilo
2.5
+31
06:00
Omiya Ardija
Futbol
Jef United Ichinara
2.5
+3
06:00
Tokyo Verdy
Futbol
Montedio Yamagata
2.5
+3
06:00
Silkeborg IF
Futbol
Sonderjyske
3.5
+46
06:00
CD Tondela U19
Futbol
SL Benfica U19
3.5
CD Tondela U19 - SL Benfica U19
+2
06:00
Shustrov P / Gusev A
Plaj voleybolu
Lemmens T / Ver Eecke A
2.5
+2
06:15
Fortuna Sittard
Futbol
Willem II Tilburg
2.5
+50
06:15
Estoril Praia
Futbol
Sporting Farense
2.5
+39
06:30
Aruna, Quadri
Masa tenisi
Zhao, Zihao
 
07:00
CLB BD Thanh Hoa
Futbol
Vicem HAI Phong
3.5
+2
07:00
Holbaek
Futbol
B 93 Kopenhagen
2.5
+2
07:00
Reading
Futbol
Cardiff City
2.5
+62
07:00
Muan Thong United
Futbol
PTT Rayong FC
2.5
+2
07:00
Sangju Phoenix
Futbol
Pohang Steelers
2.5
+28
07:00
Kaiserslautern
Futbol
Eintr. Braunschweig
2.5
+40
07:00
Hoffenheim (A)
Futbol
Offenbacher Kickers
2.5
+29
07:00
Rubin Kazan
Futbol
FC Arsenal Tula
2.5
+39
07:00
Rayong FC
Futbol
Sisaket FC
2.5
+2
07:00
Silvestre J / Platre T
Plaj voleybolu
Trummer M / Seiser M
2.5
+2
07:05
Gornik Leczna
Futbol
Elana Torun
2.5
+2
07:30
Holstein Kiel
Futbol
Karlsruher SC
3.5
+46
07:30
Hertha BSC Berlin II
Futbol
Optik Rathenow
3.5
+29
07:30
Dynamo Dresden
Futbol
Heidenheimer
2.5
+46
07:30
Greuther Furth
Futbol
Jahn Regensburg
2.5
+46
07:30
FSV Union Furstenwalde
Futbol
FSV Wacker 90 Nordhausen
2.5
+29
07:30
Portekiz U19
Hentbol
Danimarka U19
55.5
+3
07:35
Barbosa Santos S / Carvalhaes G A
Plaj voleybolu
Thole J / Wickler C
2.5
+2
07:45
Naestved
Futbol
Hvidovre
2.5
+39
07:45
Roskilde
Futbol
Vendsyssel FF
2.5
+39
08:00
Jena
Futbol
Waldhof Mannheim
2.5
+40
08:00
E. Norderstedt
Futbol
Kieler SV Holstein II
3.5
+29
08:00
FC Djursholm U19
Futbol
Gefle IF U19
4.5
+4
08:00
Nomme Kalju
Futbol
Viljandi JK Tulevik
3.5
+12
08:00
S. Khanh Hoa
Futbol
Song Lam Nghe An
2.5
+2
08:00
Charlottenburger FC Hertha 06
Futbol
SC Staaken 1919
3.5
+2
08:00
Esbjerg FB
Futbol
Lyngby BK
2.5
+45
08:00
SV Elversberg
Futbol
Bahlinger
3.5
+29
08:00
SC Cham
Futbol
FC Aarau
2.5
+2
08:00
S.P. Customs Utd.
Futbol
Ayutthaya FC
2.5
+2
08:30
Standard Liege
Futbol
Mouscron Peruwelz
2.5
Standard Liege - Mouscron Peruwelz
+40
08:30
FC Twente Enschede
Futbol
Waalwijk
2.5
+49
08:30
Dunarea Calarasi
Futbol
Petrolul Ploiesti
2.5
+2
08:50
Borger K / Sude J (K)
Plaj voleybolu
Sweat B / Walsh Jennings K (K)
2.5
+2
09:00
AS Saint Etienne
Futbol
Stade Brest
2.5
+85
09:00
Aik
Futbol
Kalmar
2.5
+41
09:00
Sheffield United
Futbol
Crystal Palace
2.5
+100
09:00
Sparta Prague
Futbol
FC Banik Ostrava
2.5
+39
09:00
IK Sirius FK
Futbol
IFK Norrköping
2.5
+41
09:00
Hamarkameratene
Futbol
Oslo
2.5
+29
09:00
Sachtor Karagandy
Futbol
Kaisar Kyzylorda
2.5
+2
09:00
Oldenburg
Futbol
SC Weiche Flensburg 08
2.5
+29
09:00
Örebrö
Futbol
BK Hacken
2.5
+41
09:00
SpVg Schonnebeck 1910
Futbol
SC Velbert
2.5
+2
09:00
Dalkurd FF
Futbol
Gais Göteborg
2.5
+29
09:00
1. FC Kaan-Marien.
Futbol
RSV Meinerzhagen
3.5
+2
09:00
Piast Gliwice
Futbol
Wisla Plock
2.5
+39
09:00
ASC 09 Dortmund
Futbol
FC Gutersloh 2000
2.5
+2
09:00
Petaling J. City FC
Futbol
Uitm FC
3.5
Petaling J. City FC - Uitm FC
+3
09:00
Selangor FA
Futbol
Pdrm
3.5
Selangor FA - Pdrm
+3
09:00
FC Uster
Futbol
FC Grand-Lancy
3.5
+1
09:00
Sousa, P.
Tenis
Krstin, P.
2.5
+3
09:00
Almanya
Basketbol
Polonya
157.5
+37

Bahigo Canlı bahisler & tahminler hakkında daha fazla bilgi

 Canlı bahislerin heyecanını her gün yeni bahisler ve en iyi oranlarla Bahigo’da yaşayın.
 
Kim FC Basel ve FC Zürih arasındaki mücadelede hangi takım golü bulacak? Roger Federer ABD Açıkta Andy Murray´a karşı sonraki oyunu kazanır mı?Real Madrid Barcelona arasındaki maçta ilk yarıda kaç gol atılır? – Bunlar bizim canlı bahislerimize birkaç örnek! Ayrıca her zaman farklı spor dallarını birleştirebilirsiniz.
 
Bunların dışında canlı bahis sistemimizde maçların gidişatını dakika dakika takip edebilir ve karşılaşmaların hangi televizyon kanalları tarafından saat kaçta yayınlandığı bilgisine de ulaşabilirsiniz. Bunların dısında canlı bahis sistemimiz karsılasmalara ait detaylı istatistikleri de sunmaktadır. Bu istatistikler; oyuncular, takımlar, takımların daha önce oynadıkları karşılaşmaların sonucları ve daha bircok detaylı bilgiyi icermektedir. Canlı bahis istatistikleri bu bilgilerin dışında takımların tarihçeleri, performansları ve bahis çeşitlerine ait grafikleri de içermektedir. Şimdi hemen kendiniz deneyin!
Bahis kuponu 

Haftanın Talihlileri

  • Al...o
    $ 9,189.06
  • Er...n
    $ 4,544.39
  • Hü...k
    $ 4,711.17
  • Mu...a
    $ 3,112.52
  • Sa...o
    $ 2,764.16
  • Sa...r
    $ 2,725.69

Mobil

teaser
Eksiksiz bir bahis programı avuçlarının içinde!
Oran
Desimal (1,23)
image
Lütfen bekleyiniz
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz
Talebiniz işleme alınmıştır